Pieniny wczasy w górach

Pieniny noclegi zapraszają na udany wypoczynek.

Uzdrowisko pienińskie – Szczawnica – położone jest w pięknej dolinie Grajcarka prawobrzeżnego dopływu Dunajca. Wyjątkowe położenie doliny powoduje, że w Szczawnicy panuje łagodny, a zarazem wyjątkowy mikroklimat. Sprawiają go lasy porastające zbocza doliny, duże nasłonecznienie, mała ilość opadów i czyste niezanieczyszczony niczym powietrze.
Oprócz wspaniałego mikroklimatu Szczawnica posiada malowniczy krajobraz, który zawdzięcza bliskości Pienińskiego Parku Narodowego i przełomu Dunajca. Uzdrowisko posiada 12 źródeł wód mineralnych. Oferta Szczawnicy obejmuje bogaty wybór możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. To doskonały punkt wypadowy do pieszych wędrówek po Pieninach i Beskidach
Pieniny domki do wynajęcia do dyspozycji oddają zadbane pokoje 2, 3 i 4 osobowe z balkonami z widokiem na Pieniny. Domki posiadają tarasy oraz ogród, w którym można mile spędzić czas przy ognisku czy grillu. Do dyspozycji parking w obrębie posesji.
Miłośników dobrej muzyki, ucieszy fakt, że domki znajdują się niedaleko słynnej w całej Polsce „Muzycznej Owczarni”. W odległości 150 metrów znajduje się także regionalna karczma z najlepszymi przysmakami Podhala.
W niedalekiej odległości znajdują się: basen kryty, pijalnie wód mineralnych, wyciąg krzesełkowy oraz trasy narciarskie.

Wspaniałe widoki, cisza i spokój jaki gwarantuje usytuowanie budynku pozwolą na prawdziwy odpoczynek i zachęcą do ponownego przyjazdu w to piękne miejsce.


Możliwość komentowania jest wyłączona.