Ośrodek Wypoczynkowy Góry Stołowe – Kudowa-Zdrój

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „GÓRY STOŁOWE”, POŁOŻONY OK. 600 M N.P.M. USYTUOWANY JEST W JAKUBOWICACH NIEOPODAL KUDOWY ZDROJU. ZAPEWNIA CISZĘ, SPOKÓJ, OTOCZENIE GÓR POKRYTYCH LASEM I CZYSTE POWIETRZE.Do dyspozycji 90 miejsc noclegowych, w pokojach: 1-, 2-, 3-, 4-osobowych. Obiekt posiada własną kuchnię z domowym wyżywieniem. Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw, boisko do siatkówki, wytyczone miejsce na „biesiady” przy ognisku lub grillu. Posiada własny odkryty basen i parking. Salę kominkową, kawiarenkę, świetlicę wyposażoną w TV-SAT, sprzęt muzyczny, stół do tenisa, bilard. W obiekcie bezprzewodowy internet WIFI

Obiekt to doskonałe miejsce do organizowania kolonii letnich, zimowisk, zielonych szkół. Zaledwie 500 m od naszego ośrodka Centrum Sportów Zimowych Kudowa Zdrój. Ośrodek zaprasza w ciągu całego roku. Zapewnia miłą obsługę i konkurencyjne ceny.


Kudowa Zdrój zajmuje obszary województwa dolnośląskiego. Kudowa Zdrój położona na styku Pogórza Orlickiego oraz Gór Stołowych. W wieku XVII na terenie dzisiejszej Kudowy Zdrój odkryte zostały źródła wód o właściwościach leczniczych. Ze względu na właściwości wód, Kudowa Zdrój na początku wieku XIX uznana została za uzdrowisko. Taki uzdrowiskowy charakter miasta przyczynił się niewątpliwie w dużym stopniu do obecnego, turystycznego miasta Kudowy-Zdrój.

Kudowa Zdrój jest jednym z najpiękniejszych polskich uzdrowisk (leczy się tu schorzenia serca i układu krążenia). Jest to także urocza miejscowość turystyczna, przyciągajaca turystów bliskością Gór Stołowych oraz przejściem granicznym do Czech. Liczne trasy spacerowe i szlaki turystyczne, biorące swój początek w części uzdrowiskowej miasta, pozwalają na wycieczki piesze, rowerowe, samochodowe do wielu unikalnych miejsc i zabytków licznie odwiedzanych przez turystów i kuracjuszy.

Kudowa Zdrój noclegi tanie

Możliwość komentowania jest wyłączona.