Noclegi w Polanicy Zdrój

Polanica-Zdrój jest najnowszym i najnowocześniejszym uzdrowiskiem w Kotlinie Kłodzkiej. Po obu stronach rzeki Bystrzycy Dusznickiej ciągnie się deptak, będący ulubionym miejscem spotkań gości oraz mieszkańców Polanicy-Zdroju. Świetnym miejscem do tego są liczne tutaj kawiarenki i restauracje. Uzdrowiskową część miasta otacza park zdrojowy pełen starych uznawanych za pomniki przyrody drzew, a blisko wejścia do parku znajduje się pijalnia wód mineralnych. Centralnym punktem uzdrowiska jest Park Zdrojowy , w którym roślinność rodzimą uzupełniają ciekawe okazy flory egzotycznej.

Noclegi w centrum Polanicy Zdrój, nad brzegiem rzeki Bystrzyca Dusznicka, w pobliżu Parku Zdrojowego to często wybierane miejsca noclegowe. W centrum, a jednocześnie z dala od gwaru i zgiełku miasta.. Bliskość natury, szum wody w rzece uspokaja i koi zmysły.

Noclegi Polanica Zdrój dysponuje miejsca noclegowe w pokojach 1 – 2 – 3- 4-5 osobowych. Każdy pokój posiada łazienkę i wyposażony jest w telewizor, radio.

W podanych cenach za osobodzień zawarte jest śniadanie.

Uzdrowisko Polanica Zdrój położone jest w malowniczej dolinie rzeki Bystrzycy Dusznickiej na wysokości 380-410 m n.p.m. Otaczające je Sudety z niepowtarzalnym Parkiem Narodowym Gór Stołowych. Wyjątkowe warunki klimatyczne , żródła wód mineralnych oraz rozwinięta baza leczniczo-rehabilitacyjna i rekreacyjno-sportowa sprawiają , że Polanica znajduje się w czołówce polskich uzdrowisk.
W parku znajduje się Pijalnia Wód Mineralnych, Zakład Przyrodoleczniczy , Teatr Zdrojowy, sanatorium Wielka Pieniawa oraz Kolorowa Fontanna. . Polanica oferuje również ciekawe trasy spacerowe oraz trasy rowerowe.

Polanica Zdrój noclegi to idealne miejsce dla tych którzy cenią sobie spokój i ciszę oraz oczekują spędzenia urlopu w doskonałych warunkach. Znajdziemy tu wiele atrakcji dla wszystkich gości odwiedzających Kotlinę Kłodzką. Polanica Zdrój centrum stwarza że wszędzie jest blisko a turyści podczas pobytu mogą liczyć na pełne zadowolenie z panującej wokół ciszy i spokoju.

Noclegi w Polanicy zdrój położone w starym i atrakcyjnym pod względem przyrodniczo-krajobrazowym parku zdrojowym. Atutem Sanatorium pensjonatów, willi jest bardzo atrakcyjne położenie, nowoczesność obiektu, komfortowe warunki hotelowe, baza do wykonywania zabiegów relaksacyjno-rehabilitacyjnych oraz gabinety Spa.
Obiekty przystosowane są przyjęcia osób niepełnosprawnych oraz posiada windę. Dostęp do Internetu Wi-Fi. W ofercie masaże klasyczne, limfatyczne, podwodne, perełkowe, kąpiele solankowe, borowinę, parafinę, kąpiele relaksacyjne i aromaterapię, saunę suchą i parową, jacuzzi, natrysk wrażeń oraz zabiegi z zakresu elektro i laseroterapii.

ATRAKCJE :
-PIEKIELNA GóRA w Polanicy Zdrój
-LETNI TOR SANECZKOWY w Polanicy Zdrój
-MUZEUM MISYJNO-ETNOGRAFICZNE w Polanicy Zdrój
-RZEŹBA NIEDŹWIEDZIA POLARNEGO w Polanicy Zdrój
-FONTANNA w Polanicy Zdrój
-PIJALNIA WIELKIEJ PIENIAWY w Polanicy Zdrój
-RZEKA – BYSTRZYCA DUSZNICKA w Polanicy Zdrój
-PARK ZDROJOWY w Polanicy Zdrój
GÓRY STOŁOWE w Szczytnej
-BAROKOWY KOŚCIÓŁ ŚW. JANA CHRZCICIELA w Szczytnej
-ZAMEK NA GÓRZE SZCZYTNIK (589 m n.p.m.) w Szczytnej
-DWOREK IM. FRYDERYKA CHOPINA w Dusznikach Zdrój
-PARK ZDROJWY w Dusznikach Zdrój
-KOLOROWA FONTANNA w Dusznikach Zdrój
-PIENIAWA CHOPINA w Dusznikach Zdrój
-PIJALNIA WóD MINERALNYCH w Dusznikach Zdrój
-RYNEK MIASTA w Dusznikach Zdrój
-FIGURA WOTYWNA Matki Bożej z dzieciątkiem w Dusznikach Zdrój
-RUCHOMA SZOPKA w Wambierzycach
-MUZEUM REGIONALNE w Wambierzycach
-REZERWAT PRZYRODY 'TORFOWISKO POD ZIELEŃCEM’ w Zieleńcu
-WIELE WYCIĄGÓW I TRAS NARCIARSKICH w Zieleńcu
-ZABYTKOWY KOŚCIÓŁ ŚW. ANNY w Zieleńcu
-PODZIEMNA TRASA TURYSTYCZNA w Kłodzku
-KOŚCIÓŁ WNIEBOWZIĘCIA NMP w Kłodzku
-MOST GOTYCKI w Kłodzku
-TWIERDZA GŁÓWNA w Kłodzku
-KOŚCIÓŁ MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ w Kłodzku
-RATUSZ w Kłodzku
-SZCZELINIEC WIELKI w Karłowie
-BŁĘDNE SKAŁY w Karłowie
-SKALNE GRZYBY w Karłowie
-KAPILICA CZASZEK W CZERMNEJ w Karłowie
-SANKTUARIUM W WAMBIERZYCACH Z DROGA KRZYŻOWĄ w Karłowie
-KAPLICA NIEPOMUCENA w Lewinie Kłodzkim
-WIADUKT w Lewinie Kłodzkim
-GOTYCKO-BAROKOWY KOŚCIÓŁ w Lewinie Kłodzkim
-ZALEW NA RZECE KLIKAWA w Lewinie Kłodzkim
-GOMOLE (HOMOLE) RUINY ZAMKU w Lewinie Kłodzkim
-BASEN KĄPIELOWY w Lewinie Kłodzkim

P

Polanica to doskonałe miejsce na wczasy dla miłośników pieszych wędrówek po górach jak i dla entuzjastów wycieczek rowerowych.

noclegi w Polanicy Zdrój

Możliwość komentowania jest wyłączona.