Małopolska Miss Jesieni 2014

Uważasz, że jesteś atrakcyjna? Przykuwasz spojrzenia? Masz w sobie to coś? Zapraszamy Cię do udziału w konkursie na Małopolską Miss Jesieni 2014. Zabłyśnij w naszym konkursie i zdobądź atrakcyjne nagrody. Na zgłoszenia czekamy do 6 listopada. Można wygrać voucher na zabiegi pielęgnacyjne w Lea Clinic (do wykorzystania do 30 grudnia) oraz zestawy kosmetyków Bielendy. Nie czekaj! Zgłoś się już dziś! Tylicz noclegi zaprasza.

Aby wziąć udział w kolejnej edycji naszego plebiscytu, wystarczy zgłosić swoją kandydaturę
(w nazwie wpisujecie imię, nazwisko, wiek oraz miejscowość; w opisie dokonujecie krótkiej autoprezentacji z wymienieniem zainteresowań); każda kandydatura może posiadać od jednego do ośmiu zdjęć.Spośród nadesłanych przez kandydatki zdjęć internauci wybiorą Małopolską Miss Jesieni 2014, która w nagrodę otrzyma voucher na zabiegi pielęgnacyjne w Lea Clinic oraz zestaw kosmetyków Bielendy.

Harmonogram plebiscytu:
– 15 października – 6 listopada – zgłaszanie kandydatur do plebiscytu
– 22 października – 13 listopada do godz. 11:59 – głosowanie na Małopolską Miss Lata 2014
– 13 listopada – ogłoszenie wyników plebiscytu

Nagrody:
– I miejsce – zabieg pielęgnacyjny na twarz Epionce (regenerujący, rozświetlający), kropeeling, pedicure oraz depilacja laserowa (łydki+pachy+bikini), a także zestaw kosmetyków od Bielendy (linia SPA Ameryka),
 II miejsce – zabieg pielęgnacyjny na twarz Epionce (regenerujący, rozświetlający), kropeeling, pedicure oraz depilacja laserowa (łydki+pachy+bikini),
 III miejsce – zestaw kosmetyków od Bielendy (linia SPA Ameryka).

Panowie!

To, że nie możecie wysyłać swoich zdjęć nie oznacza, że nie możecie bawić się z nami. Jeśli znacie piękną kobietę, namówcie ja do wzięcia udziału w konkursie! Możecie przyczynić się do sukcesu pięknej mieszkanki Małopolski.