Bukovina najlepszym produktem turystycznym regionu

Kapituła Małopolskiej Organizacji Turystycznej wyłoniła trzy turystyczne projekty, które przeszły do etapu ogólnopolskiego konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT”. Jednym z nich jest kompleks Bukovina Terma Hotel SPA.
Już po raz kolejny został wybrany jako jeden z najlepszych obiektów turystycznych polskich gór. Wśród kilkunastu zgłoszonych propozycji, Bukovina wraz z trzema innymi kandydatami będzie walczyła o ogólnopolski Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej.
– Jesteśmy zaszczyceni i dumni, że wśród siedemnastu niezwykle atrakcyjnych i różnorodnych propozycji turystycznych, Bukovina może stawać do konkursu w etapie ogólnopolskim i dumnie reprezentować region. To niezwykła motywacja do ciągłej pracy nad dalszym rozwojem i dążenia do stałego udoskonalania i wprowadzenia nowych atrakcji w ofercie Term  – mówi Edward Kuchta, Prezes Bukowiańskiego Towarzystwa Geotermalnego, właściciel marki Bukovina Terma Hotel SPA.
Zwycięzców ogólnopolskiego etapu konkursu na najlepszy Produkt Turystyczny poznamy 24 października podczas Tour Salon w Poznaniu, gdzie odbędzie się uroczysta gala wręczenia certyfikatów. Biały Dunajec noclegi zaprasza.

Możliwość komentowania jest wyłączona.