Agroturystyka Bieszczady POD DĘBEM – Wołkowyja

 Zapraszamy do nowo otwartego domku letniskowego w malowniczo położonej miejscowości. Oferowane domki letniskowe przez Agroturystykę Bieszczady POD DĘBEM są w pełni wyposażone. Domek posiada salon z telewizorem oraz narożnikiem, kuchnię oraz łazienkę (to na pierwszej kondygnacji), oraz dwie sypialnie oraz toaletę na górze. Nie można też pominąć werandy, na której całkiem miło zrelaksujemy się podczas ciepłych wieczorów:) Domek posiada łazienkę, toaletę oraz kuchnię, która jest wyposażona w garnki, talerze oraz sztućce. Ponadto czajnik bezprzewodowy oraz kuchenkę gazową. W łazience prysznic umywalka oraz WC. Do dyspozycji naszych gości także telewizor (telewizja SAT) oraz radio. Na miejscu możliwość zorganizowania grilla. Do dyspozycji prócz werandy altanka.

Obszerne i ogrodzone podwórko daje możliwość bezpieccznego zaparkowania samochodu, jak również zorganizowania grilla, czy ogniska. Na przeciwko naszego domu można odwiedzić starą, zabytkową cerkiew jak również posiedzieć nad potokiem. Dla dzieci też znajdzie się trochę rozrywki: piaskownica,piłki do gry w siatkę i piłkę nożną, a w czasie niepogody zapraszamy do spędzania czasu w różne gry planszowe,puzzle, które również są na wyposażeniu naszego obiektu. 

Oferta noclegowa:

  • 5 pokoi do dyspozycji (ok 15-17 miejsc noclegowych),
  • 3 łazienki,  lodówka,
  •  TV w każdym pokoju,
  • możliwość wspólnego polowania,
  • dostępne codziennie świeże produkty mleczne,
  • możliwość wypożyczenia rowerów górskich,
  • wyżywienie, aneks kuchenny umożliwia przygotowanie posiłków we własnym zakresie.
  • grill, ognisko
  • piaskownica dla najmłodszych
  • altanka, w której przyjemnie skonsumować można posiłki czy posiedzieć przy grilu

Wołkowyja, otoczona niewielkimi górami polska wieś położona w województwie podkarpackim, nad Jeziorem Solińskim. 

 Zwolenników wodnej fauny z pewnością zainteresuje fakt, iż na południe od wsi działa ośrodek zarybieniowy wraz z wylęgarnią pstrąga. Sztuczne zarybianie jest niezbędne, gdyż zapory w Solinie nie wyposażono w tzw. „przepławki”, którymi ryby mogłyby przedostać się z dołu rzeki do jeziora.

    Ponadto nad jeziorem (zwanym „bieszczadzkim morzem”) funkcjonuje strzeżone przez ratowników WOPR kąpielisko, liczne pola namiotowe oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. Organizowany jest także rejs statkiem turystycznym po Jeziorze Solińskim. Fakt rozwijającej się infrastruktury wodnej rokrocznie przyciąga wielu zwolenników wypoczynku nad wodą.

Wołkowyja oferuje również wszystkim odwiedzającym rekreację w formie sportowej, czyli organizację zajęć typu: gra w paintball, jazda quadami czy wspinaczka.

W okolicy znajdującej się na terenie Wschodniobeskidzkiego Obszaru Chronionego Krajobrazu Wołkowyi przebiega zielony pieszy szlak turystyczny liczący 45 kilometrów.

Wołkowyja noclegi domki, Wołkowyja noclegi

Możliwość komentowania jest wyłączona.